SELÇUKLU /KONYA

# Konya çelik para kasa

Konya çelik para kasa

Konya çelik para kasa

Konya çelik para kasaları,yalnızca nakit para, çek, senet ve maddi değeri olan kâğıtların korunmasına yönelik olarak tasarlanmış olabileceği gibi ile yangına, tahribata ve hırsızlığa karşı koruma gereksinimi duyulan her türlü eşya, evrak, belge, dosya ya da kıymetli varlıkların güven içinde saklanması ve korunması için kullanılan bir kasa olarak da tasarlanabilir.Konya  Çelik para kasası, ekstra sağlamlaştırılmış yoğun çelik dış yüzeye ve para, silah ve diğer kıymetli varlıkların birlikte korunması için çok amaçlı olarak da üretilebilir.

Saklanması gereken eşya, evrak ve diğer değerli varlıklar ne kadar çok ve çeşitliyse,  çelik para kasasında bulunması gereken özellikler de o derece nitelikli olmalıdır.  Bu nedenle, piyasada farklı amaçlar için koruma özelliği ve güvenlik derecesi arttırılmış çelik kasalar bulunmaktadır. Doğusan çelik para kasaları Genel olarak, para, mücevher, kıymetli varlıklar ve hırsızlık veya yangın durumunda kişiyi zor durumda bırakabilecek, pasaport, tapu gibi evrakların korunması için yüksek ısıya dayanıklı, hırsızlık durumunda caydırıcı özelliğe sahip yüksek güvenlikli şifreleme özelliği olan kasalar ofis veya ev kullanımında tercih edilebilir.Çelik para kasaları maddi varlıkların güvenliğini sağlayan bir gereksinim olarak, iyi tasarlanmış ve estetik dizayna sahip özellikler ile ev veya ofis mobilyanızı tamamlayıcı dekoratif bir öğeye de dönüştürülebilir. Böylelikle, hem kıymetli varlıkların güvenliği yüksek derecede sağlanırken, hem de mekânın dekorasyonu tamamlanmış olur.

Ayrıca çelik para kasalarında, kasanın kalitesini, güvenirliğini ve koruyuculuğunu arttıran bazı ilave özellikler bulunmaktadır.

konya çelik para kasaları olarak selçuklu bölgesinde konya selçuklu mahallelerine hizmet vermekteyiz.Konya çelik para kasaları olarak ürünlerimiz kalitelidir.